O Darině Stehlíkové

Darina je profesionál, který se pohybuje ve světe financí a realit již více jak 14 let. Postupně se vypracovala na ředitelku a vede vlastní pobočku OK Point. Vedle světa financí a investic se věnuje i realitním a developerským projektům. Od března 2020 držitelkou prestižní certifikace Master of Financial Planning.

Životní příběh

Narodila jsem se v Hradci Králové, od 1. roku života jsem žila se svými rodiči v Praze. V dětství jsem velmi sportovala. Z hlediska bydliště podél Vltavy a různých sportovišť v oblasti se nabízely i poněkud netradiční sporty jako je například softball nebo ultimate. Ale samozřejmě i ty tradiční jako je plavání nebo atletika, veslování.

Naše rodinná situace byla nelehká, což mě nutilo a zároveň i naučilo smysluplně použít každou korunu, kterou jsem měla k dispozici. To mi zůstalo dodnes společně s mou upřímnou snahou pomoci všem, kteří to potřebují. V současné době podporuji několik charitativních organizací, které si pečlivě vybírám.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu. Do prvního zaměstnání jsem nastoupila jako zdravotní sestra a postupně prošla několik oddělení a nemocnic v Praze. Své působení v oblasti zdravotnictví jsem ukončila jako sestra instrumentářka na operačním sále kardiochirurgie Nemocnice Na Homolce. Tato vysoce náročná a vyčerpávající práce mě naučila disciplíně a obrovské pokoře. Protože: „Zdraví je opravdu to nejdůležitější!“ Vše ostatní je neporovnatelné. Dodnes „smekám“ přede všemi, kteří tuto náročnou práci pro nás ostatní dělají a zachraňují naše životy.

Vdala jsem se a postupně se nám narodily 3 úžasné děti, které rostou k naší radosti. U dětí dbám na slušné chování, dobré vzdělání a normální výchovu. V této době jsem s přestávkami mezi těhotenstvími a zaměstnáním též vystudovala vysokou školu a ukončila ji titulem Mgr. Bylo to náročné období. Zpětně jsem ráda, že jsem si otevřela nové obzory, poznala nové lidi a ověřila si, že to dokážu.

Profesní kariéra

Posledních 14 let se věnuji finančnímu a realitnímu poradenství nyní ve firmě Broker Consulting, a.s., IČO: 25221736, se sídlem Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Postupem času jsem prošla velkým množstvím školení, kurzů, oficiálních zkoušek u ČNB a dalších autorizovaných úřadů. Firma Broker Consulting velmi dbá na to, aby všichni spolupracovníci měli nejnovější poznatky, ale samozřejmě na to aby měli splněné všechny zákonné předpoklady pro svou činnost.

Mám vysokoškolské vzdělání a v rámci zostřujících se pravidel pro finanční a realitní poradce také všechna potřebná školení a kurzy, které požaduje český právní řád pro provozování těchto činností.

Od roku 2017 jsem též certifikovaný realitní makléř. To je mimochodem zejména díky aktivitám Broker Consulting a jejímu jasnému motto: Finance a reality – Spolu.

Od března 2020 je Darina držitelkou prestižní certifikace Master of Financial Planning

Naplno s oK Point

Od doby, kdy BC přišel s projektem oK Point jsem věděla, že to je projekt, který mě velmi oslovuje. Po několika letech příprav, hledání prostorů, kalkulací a samozřejmě získání investic jsem se rozhodla, že požádám BC o koupi franšízy oK Point. To se povedlo a zhruba po roce od podepsání smlouvy jsem zahájila činnost oK Point Na Pankráci, Praha 4.

V lednu roku 2019 jsem založila a otevřela bankovní pobočku oK Point na Pankráci, Praha 4. Koncept oK Point je projekt vytvořený finanční skupinou Broker Consulting. Spojuje na jednom místě veškeré finanční a realitní služby ve spolupráci s více než 60 ti finančními institucemi. Několikačlenný tým našeho oK Pointu je připravený na všechny požadavky našich klientů. Na pobočce je též k dispozici bankomat a vkladomat pod značkou M bank.

Našim klientům můžeme nabídnout jednotlivé služby propojené od různých partnerů a to vždy tak, že respektují požadavky klientů a zároveň jsou dodány s nejnižšími možnými náklady a nejvyšším možném dosaženém profitu pro klienta.

Každý projekt ať už se týká finančních nebo realitních služeb je vždy vytvořen klientovi na míru. Vzhledem k široké partnerské síti můžeme porovnávat jednotlivé varianty od dodavatelů a jsme schopni připravit takovou nabídku, která je jejich nejlepší možnou kombinací a zároveň i tou nejlevnější.

oK Point – projekt firmy Broker Consulting je velkou zárukou nezávislých služeb, výborné informovanosti o trhu, velkého logistického zázemí a podpory sdružených právních, administrativních a poradenských činností renomovanou společnosti s obratem vyšší než 1 miliarda Kč.

První rok činnosti byl hektický. Myslím, že každý podnikatel mi dá za pravdu, že nikdy není vyhráno. Nicméně cítím, že klienti se vrací, tým oK Pointu funguje velmi dobře a investovaná námaha, čas a samozřejmě i finance se začínají vracet.

Darina se přihlásila do zdravotních záloh

rozhovor na businessleaders.cz ; 6. 5. 2020

„Když vím, že můžu pomoci, tak musím. Peníze vyděláme znovu a vždycky.”

Celý rozhovor si můžete přečíst zde

Rozhovor s Franšízantkou

Darina Stehlíková popisuje jaké to bylo při zakládání pobočky a jak vnímá značku Broker Consulting.

Kontaktní formulář

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Na Pankráci 1062/58, 140 00 Praha 4
+420 721 661 559
d.stehlikova@bcas.cz

Otevírací doba

PO: 9.00 – 17.00
ÚT: 9.00 – 17.00
ST: 9.00 – 18.00
ČT: 9.00 – 17.00
PÁ: 9.00 – 16.00
SO: Zavřeno
NE: Zavřeno

Kontakt

Na Pankráci 1062/58
Praha 4
140 00
IČO: 70395381

tel.: 230 234 051
emaild.stehlikova@bcas.cz
mob.: 721661559

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.

Služby OK point

Broker Consulting

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s., IČO: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Copyright © 2020 Darina Stehlíková, web vytvořil noConcept