oK Point

jedno místo pro vaše finance

Celý koncept financí a realit pod jednou střechou vychází z jednoduché strategie. Propojit finanční, realitní a bankovní služby pod jeden tým lidí, pod jedno místo a s profesionálním přístupem. Na naší pobočce oK Point se navíc domluvíte Anglicky, Francouzsky a Italsky.

Finanční plánování

Finanční plánování vede k finanční nezávislosti, která nám umožňuje svobodně rozhodovat o tom, čemu se v životě chceme dál věnovat, a to bez ohledu na peníze. Přináší svobodu a výrazně nám zjednodušuje život, v určitém životním okamžiku se můžeme rozhodnout, jestli budeme dál pracovat, nebo se věnovat rodině a vlastním koníčkům.

Základem opravdové finanční nezávislosti je dlouhodobý a komplexní Finanční plán. Pomocí něho vytváříme finanční prostředky na jednotlivé naše cíle (například nové bydlení, studia dětí, víkendový dům, peníze na stáří) a zároveň vytvářený majetek chráníme a zabezpečujeme sebe a rodinu v případě nečekaných událostí. Základem je pravidelné a svědomité odkládání určité sumy peněz.

Bankovní služby a vkladomat 24/7

Uložení peněz přes vkladový bankomat je jednoduché a hlavně oproti přepážce v bance či formou poštovní poukázky bezplatné. Právě proto všechny naše pobočky OK POINTu tuto službu nabízejí nejenom našim klientům, ale všem zájemcům o tuto službu.

Vkladomaty jsou v podstatě bankomaty, které kromě výběru hotovosti umožňují i její vložení. Vzhledově se liší pouze tím, že mají samostatný otvor pro vložení bankovek. Stejně jako bankomaty jsou dostupné non-stop, 24 hodin, sedm dní v týdnu. Pro vložení obnosu nepotřebujete nic speciálního, pouze platební kartu k běžnému účtu. Ta slouží k identifikaci klienta a účtu.

Realitní služby

Prozkoumejte aktuální nabídku realit. Pomůžeme s prodejem či nákupem vašich nemovitostí. Velkou výhodou spolupráce s námi je jednoduchost celého procesu. Přijdete k nám jen 2 x. Jednou zadat co potřebujete a podruhé jen podepsat smlouvu. Všechny související služby a úkony jsou na nás a celém našem týmu, včetně právního servisu pro realitní trh.

Naše přidaná hodnota

V čem jsou naše služby tak skvělé?

V oboru financí a realit se pohybujeme více jak 16 let. Za tu dobu jsme získali vlastní kamenou pobočku OK Point. Desítky klientů nám pravidelně svěřují své finanční plánování, své úvěry a hypotéky. Žádají nás o pomoc s prodejem nemovitostí nebo s nákupem investičního bytu. Škála služeb je široká a přesto pod jednou střechou a s jedním týmem lidí. Dlouhodobou důvěru našich klientů dokazuje, že se nám lidé vracejí a využívají postupně více našich služeb.

Dlouholetá praxe

V oboru se celý tým pohybuje více jak 16 let. Pravidelně se vzděláváme a certifikujeme.

Vlastní kamenná pobočka

OK Point je moderní pobočka spojující svět financí, realit a multibankingu.

Jednoduchost spolupráce

Dbáme na to, aby naši klienti neztráceli čas. U nás jsou potřeba 2 návštěvy. Poptat a následně podepsat.

Šířka služeb

Chceme služby propojovat. Vedle finančního plánování tak u nás například najdete i právní servis pro reality.

Rozhovor s Franšízantkou

Darina Stehlíková popisuje jaké to bylo při zakládání pobočky a jak vnímá značku Broker Consulting.

Kontaktní formulář

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Na Pankráci 1062/58, 140 00 Praha 4
+420 721 661 559
d.stehlikova@bcas.cz

Otevírací doba

PO: 9.00 – 17.00
ÚT: 9.00 – 17.00
ST: 9.00 – 18.00
ČT: 9.00 – 17.00
PÁ: 9.00 – 16.00
SO: Zavřeno
NE: Zavřeno

Kontakt

Na Pankráci 1062/58
Praha 4
140 00
IČO: 70395381

tel.: 230 234 051
emaild.stehlikova@bcas.cz
mob.: 721661559

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.

Služby OK point

Broker Consulting

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s., IČO: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Copyright © 2020 Darina Stehlíková, web vytvořil noConcept