BROKER POINT PREMIUM

JEDNO MÍSTO PRO VAŠE FINANCE

Celý koncept financí a realit pod jednou střechou vychází z jednoduché strategie. Propojit finanční, realitní a bankovní služby pod jeden tým lidí, pod jedno místo a s profesionálním přístupem. Na naší pobočce Broker Point Premium se navíc domluvíte i anglicky, francouzsky a italsky.

Finanční plánování

Finanční plánování vede k finanční nezávislosti, která nám umožňuje svobodně rozhodovat o tom, čemu se v životě chceme dál věnovat, a to bez ohledu na peníze. Přináší svobodu a výrazně nám zjednodušuje život, v určitém životním okamžiku se můžeme rozhodnout, jestli budeme dál pracovat, nebo se věnovat rodině a vlastním koníčkům.

Základem opravdové finanční nezávislosti je dlouhodobý a komplexní Finanční plán. Pomocí něho vytváříme finanční prostředky na jednotlivé naše cíle (například nové bydlení, studia dětí, víkendový dům, peníze na stáří) a zároveň vytvářený majetek chráníme a zabezpečujeme sebe a rodinu v případě nečekaných událostí. Základem je pravidelné a svědomité odkládání určité sumy peněz.

Bankovní služby a vkladomat 24/7

Uložení peněz přes vkladový bankomat je jednoduché a hlavně oproti přepážce v bance či formou poštovní poukázky bezplatné. Právě proto všechny naše pobočky Broker Point Premium tuto službu nabízejí nejenom našim klientům, ale všem zájemcům o tuto službu.

Vkladomaty jsou v podstatě bankomaty, které kromě výběru hotovosti umožňují i její vložení. Vzhledově se liší pouze tím, že mají samostatný otvor pro vložení bankovek. Stejně jako bankomaty jsou dostupné non-stop, 24 hodin, sedm dní v týdnu. Pro vložení obnosu nepotřebujete nic speciálního, pouze platební kartu k běžnému účtu. Ta slouží k identifikaci klienta a účtu.

Realitní služby

Prozkoumejte aktuální nabídku realit. Pomůžeme s prodejem či nákupem vašich nemovitostí. Velkou výhodou spolupráce s námi je jednoduchost celého procesu. Přijdete k nám jen 2x. Jednou zadat co potřebujete a podruhé jen podepsat smlouvu. Všechny související služby a úkony jsou na nás a celém našem týmu, včetně právního servisu pro realitní trh.

Kalkulačky BrokerFRIEND

Kalkulačka starobního důchodu
Kalkulačka budoucí hodnoty investice
NAŠE PŘIDANÁ HODNOTA

V čem jsou naše služby tak skvělé?

V oboru financí a realit se s mým týmem pohybujeme více jak 14 let. Za tu dobu jsme získali vlastní kamennou pobočku Broker Point Premium. Desítky klientů nám pravidelně svěřují své finanční plánování, své úvěry a hypotéky. Žádají nás o pomoc s prodejem nemovitostí nebo s nákupem investičního bytu. Škála služeb je široká a přesto pod jednou střechou a s jedním týmem lidí. Dlouhodobou důvěru našich klientů dokazuje, že se nám lidé vracejí a využívají postupně více našich služeb.

DLOUHOLETÁ PRAXE

V oboru se celý tým pohybuje více jak 14 let. Pravidelně se vzděláváme a certifikujeme.

VLASTNÍ KAMENNÁ POBOČKA

Broker Point Premium je moderní pobočka spojující svět financí, realit a multibankingu.

JEDNODUCHOST SPOLUPRÁCE

Navštivte naší pobočku a zjistíte, jak jednoduché a pohodlné je s námi spolupracovat.

ŠÍŘKA SLUŽEB

Spojujeme svět financí a realit. Nabízíme širokou škálu služeb od finančního plánu až po prodej nemovitosti. 

Rozhovor s Franšízantkou

Darina Stehlíková popisuje jaké to bylo při zakládání pobočky a jak vnímá značku Broker Consulting.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Prohlášení o ochraně osobních údajů

BROKER POINT PREMIUM
Sokolovská 351/25
186 00 Praha


+420 721 661 559
D.STEHLIKOVA@BCAS.CZ

Otevírací doba

PO: 8.00 – 17.00
ÚT: 8.00 – 17.00
ST: 8.00 – 17.00
ČT: 8.00 – 17.00
PÁ: 8.00 – 12.00
SO: Zavřeno
NE: Zavřeno

KONTAKT

Sokolovská 351/25
186 00 Praha
IČO: 70395381

tel.: 721 661 559
emaild.stehlikova@bcas.cz

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.

SLUŽBY BROKER POINT PREMIUM
BROKER CONSULTING

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s., IČO: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

DŮLEŽITÉ ODKAZY
SOCIÁLNÍ SÍTĚ