O DARINĚ STEHLÍKOVÉ

Darina je profesionál, který se pohybuje ve světe financí a realit již více jak 14 let. Vedle světa financí a investic se věnuje i realitním a developerským projektům. Od března 2020 držitelkou prestižní certifikace Master of Financial Planning.

Životní příběh

Narodila jsem se v Hradci Králové, od 1. roku života jsem žila se svými rodiči v Praze. V dětství jsem velmi sportovala. Z hlediska bydliště podél Vltavy a různých sportovišť v oblasti se nabízely i poněkud netradiční sporty jako je například softball nebo ultimate. Ale samozřejmě i ty tradiční jako je plavání nebo atletika, veslování.

Naše rodinná situace nebyla lehká, což mě nutilo a zároveň i naučilo smysluplně použít každou korunu, kterou jsem měla k dispozici. To mi zůstalo dodnes společně s mou upřímnou snahou pomoci všem, kteří to potřebují. V současné době podporuji několik charitativních organizací, které si pečlivě vybírám.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu. Do prvního zaměstnání jsem nastoupila jako zdravotní sestra a postupně prošla několik oddělení a nemocnic v Praze. Své působení v oblasti zdravotnictví jsem ukončila jako sestra instrumentářka na operačním sále kardiochirurgie Nemocnice Na Homolce. Tato vysoce náročná a vyčerpávající práce mě naučila disciplíně a obrovské pokoře. Protože: „Zdraví je opravdu to nejdůležitější!“ Vše ostatní je neporovnatelné. Dodnes „smekám“ přede všemi, kteří tuto náročnou práci pro nás ostatní dělají a zachraňují naše životy.

Vdala jsem se a postupně se nám narodily 3 úžasné děti, které rostou k naší radosti. U dětí dbám na slušné chování, dobré vzdělání a normální výchovu. V této době jsem s přestávkami mezi těhotenstvími a zaměstnáním též vystudovala vysokou školu a ukončila ji titulem Mgr. Bylo to náročné období. Zpětně jsem ráda, že jsem si otevřela nové obzory, poznala nové lidi a ověřila si, že to dokážu.

Profesní kariéra

Posledních 14 let se věnuji finančnímu a realitnímu poradenství nyní ve firmě Broker Consulting, a.s., IČO: 25221736, se sídlem Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Postupem času jsem prošla velkým množstvím školení, kurzů, oficiálních zkoušek u ČNB a dalších autorizovaných úřadů. Firma Broker Consulting velmi dbá na to, aby všichni spolupracovníci měli nejnovější poznatky, ale samozřejmě na to aby měli splněné všechny zákonné předpoklady pro svou činnost.

Mám vysokoškolské vzdělání a v rámci zostřujících se pravidel pro finanční a realitní poradce také všechna potřebná školení a kurzy, které požaduje český právní řád pro provozování těchto činností.

Od roku 2017 jsem též certifikovaný realitní makléř. To je mimochodem zejména díky aktivitám Broker Consulting a jejímu jasnému motto: Finance a reality – Spolu.

Od března 2020 jsem držitelkou prestižní certifikace Master of Financial Planning.

Naplno s Broker Point Premium

Od doby, kdy BC přišel s projektem Broker Point Premium jsem věděla, že to je projekt, který mě velmi oslovuje. Po několika letech příprav, hledání prostorů, kalkulací a samozřejmě získání investic jsem se rozhodla, že požádám BC o koupi franšízy Broker Point Premium. To se povedlo a zhruba po roce od podepsání smlouvy jsem zahájila činnost.

V lednu roku 2019 jsem založila a otevřela bankovní pobočku Broker Point Premium na Pankráci, Praha 4. První rok činnosti byl hektický. Myslím, že každý podnikatel mi dá za pravdu, že nikdy není vyhráno. Klienti se k nám ale vrací, jsou spokojení a investovaná námaha i čas se začínají vracet.

Od roku 2024 nás nově najdete na adrese Broker Point Premium Sokolovská 351/25, 186 00 Praha. 

Koncept Broker Point Premium spojuje na jednom místě veškeré finanční a realitní služby ve spolupráci s více než 60 finančními institucemi. Několikačlenný tým našeho Broker Point Premium je připravený na všechny požadavky našich klientů. 

Našim klientům můžeme nabídnout jednotlivé služby propojené od různých partnerů a to vždy tak, že respektují požadavky klientů a zároveň jsou dodány s nejnižšími možnými náklady a nejvyšším možném dosaženém profitu pro klienta.

Každý projekt ať už se týká finančních nebo realitních služeb je vždy vytvořen klientovi na míru. Vzhledem k široké partnerské síti můžeme porovnávat jednotlivé varianty od dodavatelů a jsme schopni připravit takovou nabídku, která je jejich nejlepší možnou kombinací a zároveň i tou nejlevnější.

Broker Point Premium – projekt firmy Broker Consulting je velkou zárukou nezávislých služeb, výborné informovanosti o trhu, velkého logistického zázemí a podpory sdružených právních, administrativních a poradenských činností renomovanou společností.

Darina se přihlásila do zdravotních záloh

rozhovor na businessleaders.cz ; 6. 5. 2020

„Když vím, že můžu pomoci, tak musím. Peníze vyděláme znovu a vždycky.”

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Prohlášení o ochraně osobních údajů

BROKER POINT PREMIUM
Sokolovská 351/25
186 00 Praha


+420 721 661 559
D.STEHLIKOVA@BCAS.CZ

Otevírací doba

PO: 8.00 – 17.00
ÚT: 8.00 – 17.00
ST: 8.00 – 17.00
ČT: 8.00 – 17.00
PÁ: 8.00 – 12.00
SO: Zavřeno
NE: Zavřeno

KONTAKT

Sokolovská 351/25
186 00 Praha
IČO: 70395381

tel.: 721 661 559
emaild.stehlikova@bcas.cz

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.

SLUŽBY BROKER POINT PREMIUM
BROKER CONSULTING

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s., IČO: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

DŮLEŽITÉ ODKAZY
SOCIÁLNÍ SÍTĚ